Životní styl

Opravdu řídí hvězdy naše zdraví?

Tentokrát se pro jednou na nemoc nebudeme dívat z medicínského hlediska, nýbrž z hlediska hvězd a astrologie. Z astrologického hlediska je nemoc totiž ztrátou harmonie. Problémy se zdravím nás naše tělo upozorňuje na to, že v našem životě není něco v pořádku. Každé znamení zvěrokruhu má stejně jako každý člověk své silnější i slabší stránky, které mohou prozradit případný sklon k určitému typu tělesných a zdravotních obtíží. Na co byste si tedy měli podle hvězd dát pozor?

·         BERAN

Ctižádostivé berany často sužují bolesti hlavy. Dále se u nich mohou vyskytnout problémy s ledvinami, žaludeční obtíže či bolesti zad a kříže. Berani by si měli dopřát si více volna a klidu.
znamení zvěrokruhu

·         BÝK

Lenivý býk může mít problémy s nadváhou. Naopak nepřiměřený pocit zodpovědnosti způsobuje napětí v týle a ztuhlá záda. Dopřávejte si pravidelný pohyb a masáže!

·         BLÍŽENCI

U blíženců se mohou objevit dýchací obtíže, problémy v dolní části zad, bocích a stehnech. Objevují se u nich nervová onemocnění. Obklopte se příjemnými lidmi a věnujte se dechových cvičením.

·         RAK

Žaludeční obtíže, gastritida a vředy to vše ohrožuje raky. Nemoci ledvin provázejí obětavé raky. Při svých obtížích myslete na své vztahy, prospěje vám nácvik sebeprosazování a sport.

·         LEV

Nemoci srdce jsou velmi běžné u tohoto silného znamení. Poruchy rytmu, nízký tlak a či angina pectoris, nemoci, kterým byste měli předcházet i tím, že nebudete ztrácet pokoru.

·         PANNA

Pokud panny onemocní, trápí je poruchy trávení (nadýmáni, koliky, křeče), poruchy spánku a různé úzkosti. Dopřejte si občas pročisťovací dietní kúru a pravidelné cvičení.

·         VÁHY

Váhy jsou spojené se všemi párovými orgány. Trápí je ledviny, plíce ale například i bolesti kolen. Dbejte na správnou stravu a pitný režim. Vyhýbejte se prochladnutí.

·         ŠTÍR

Pro zdraví štíra je rozhodující, jak z těla odstraňuje odpadní látky a škodliviny. Pokud dojde k obtížím, projeví se zánětem močového měchýře, zácpou či průjmem. Důležitá je pro ně důkladná očista organismu.

·         STŘELEC

Střelce trápí kloubní problémy, zatuhnutí a zkrácení svalů, Nevyhýbají se jim ani nemoci jako cukrovka či alergie. Osvěží vás masáže, pobyt v sauně či bahenní zábaly.
hodiny orloj

·         KOZOROH

Bolesti ledvin a ledvinové kameny, bolesti kloubů a revmatismus patří mezi časté obtíže kozorohů. Kozoroh by měl dbát na správné držení těla. Vhodné jsou masáže a cvičení.

·         VODNÁŘ

U vodnářů se objevují duševní poruchy, křeče v lýtkách, vysoký krevní tlak a poruchy srdečního rytmu. Prospěje Vám pravidelná péče o nohy a masáže.

·         RYBY

Ryby mají citlivý imunitní systém. Hrozí jim potíže s nohama v podobě např. pocení, alergií či otoků. Zaměřte se na reflexní masáže chodidel, sportovní aktivity a návštěvy sauny.

Mohlo by se vám také líbit...