Životní styl

Chutné maliny pro zdraví i krásu

Kromě toho, že jsou maliny krásně šťavnaté a velmi chutné, obsahují také mnoho důležitých vitamínů, které naše tělo potřebuje. Díky těmto vitamínům, si můžeme po dlouhou dobu udržet naše zdraví a krásu. Ptáte se, jak to vlastně funguje? Odpověď se dozvíte již brzy.
srdce z malin

Kromě vitamínů maliny obsahují i antioxidanty a další různé příznivé látky. Díky tomu,
že budete jíst maliny, se vám bude zlepšovat kvalita zubů, vlasů, nehtů a dokonce i pleti.
Pokud tedy patříte do kategorie lidí, kteří mají s něčím z tohoto problémy, pak je rada pro vás jednoduchá a zní takto: Jezte maliny, dokud můžete!

Maliny obsahují velké množství zinku, který je znám tím, že podporuje sexuální výkonnost
a to jak u mužů tak i žen.

Pokud vás trápí problémy s pletí, pak určitě neváhejte vyzkoušet pleťovou masku z malin. Stahuje póry a dokáže vám vyčistit celou pokožku a ještě dodat svěžest. Budete se poté cítit opravdu skvěle. Dokonce je taková pleťová maska lepší než různé peelingové krémy. Určitě to vyzkoušejte!

Hodně využívaný je ale také olej, který je vytvořen díky lisováním malin. Ten si našel uplatnění hlavně v kosmetice. Pomáhá například k ochraně kůže, dále pomáhá léčit záněty
a jiné kožní problémy.

Kdo z nás by nechtěl mít krásně lesklé vlasy a zdravé nehty? Řekla bych, že rozhodně každý. Pokud budete maliny pravidelně konzumovat, pak uvidíte, že vaše vlasy budou pevnější
a dokonce i delší. Co se týče nehtů, u těch budete moct po čase pozorovat sílu a hlavně pevnost.
maliny jako svačinka

Možná jste slyšeli i o tom, že maliny pomáhají ke štíhlé postavě. Ano, je tomu opravdu tak. Snižují navíc i cholesterol, který je u některých lidí velkým problémem. Jsou vhodné k jakékoliv dietě, jelikož neobsahují žádné tuky a kromě toho dokáží velmi zasytit.

Jestli stojíte o to, abyste byli zdraví a krásní, pak maliny jsou tou správnou volbou pro každého z nás.

Pokud byste se rádi dozvěděli ještě více informací, pak vám je poskytne.

Mohlo by se vám také líbit...