Nákupy

Usínání

První obtížný krok je dostat vůbec dítě do postele. To mají nejvíce “práce” a nejvíce protestů. Tedy, samozřejmě to záleží na výchově nebo benevolenci rodičů. Ale když už je to tak, a nastává večerní spor, zda do postýlky jít či ne, má rodič naději si to hodně usnadnit.

Každé dítě má svou oblíbenou hračku, nebo svého hrdinu. V případě dívek to bude asi nějaká princezna, u kluků zase asi nějaký ten superman. Zde nějak radit nelze. Ale pokud má váš potomek rád mašinku Tomáše, mám pro všechny řešení.

Bez jakýchkoli řečí půjde spát jak kluk, tak i děvčátko, když bude vědět, že je v postýlce s nimi jejich hrdina nebo i kamarád. A pokud je to právě Tomáš, tak jim kupte povlečení, kde je vyobrazen. A uvidíte, jak budou dětičky poslušné.

Mašinka

Povlečení Tomáš vám nestrhá rodinný rozpočet, protože není zase tak drahé. A že vaše děti zaujme o tom není pochyb. Už když ho poprvé uvidí, budou nadšeny a budou chtít spát jen s Tomáškem. V tomto případě bych doporučil koupit povlečení dvoje. Pokud nejste nějací špindírové, jistě budete chtít povlečení mašinka Tomáš prát, a tak je dobré mít náhradní. To proto, kdyby malí nezbedové protestovali, že jiné povlečení nechtějí a odmítli spolupracovat. Tak prostě povlečete nové a máte v domě klid. A máte-li děti dvě, kupujte radě čtyři kusy, aby se malí o povlečení nepohádali nebo neškorpili.

mašinka Tomáš

Tato zcela nevinná věcička bude mít jistě neobvyklý úspěch. Mladší děti to navíc přijímají svým způsobem lépe a časem si navyknou jít do postýlek na první pokyn. Odpadávají tak zdlouhavé chvíle handrkování. A pokud to ještě vždy umocníte nějakou pohádkou o mašinkách, či o mašince Tomášovi, budou děti usínat a spát jako v bavlnce.

K materiálu je zbytečné se vyjadřovat. Je pohodlný jak na spaní, tak jen ku kratšímu odpočinku. Je snadno udržovatelný, tedy se může prát v naprosté pohodě. Proto povlečení Tomáš ještě jednou doporučuji.

Mohlo by se vám také líbit...