Nákupy

Srovnejte si záda a mějte volné ruce

Víte, milé ženy a dívky, jak můžete při pohybu ve městě, ale i v přírodě mít volné ruce, aniž byste se musely starat o kabelu, nebo příruční tašku? Dejte si na záda dámský batoh!

batohy

Rozhodně si nemyslete, že hraje velkou roli věk v tom, abyste nemohly nahodit kvalitní a skvěle vypadající dámský batoh na záda! Tak o tom to rozhodně není! S takovým šikovným ruksakem můžete dokonce sklidit obdiv moudrosti!

Najdete přinejmenším dvě výhody!
Jestliže si stále myslíte, že batoh se pro Vás nehodí, protože jste dosáhly jisté hranice zralého věku, potom jste na omylu. Opak je pravdou! Věřte, že s dámským batohem získáte mnohem víc, než si myslíte.
Už se Vám jistě stalo, že Vám kabelka kolikrát překážela.

růžový batoh

· Při nástupu do hromadných dopravních prostředků. Potřebovaly jste si pomoci rukama, abyste zdolaly ty neskutečně vysoké schůdky do tramvaje, ale mnohdy i do autobusu. Rozhodně nejvyššími schůdky jsou ty do vlaku!
· Při nákupu v marketu. Plandající kabelka zabraňovala plynulému pohybu rukou při veškeré manipulaci s nákupem, včetně placení.
· Při procházce lesem. V jedné ruce kabelka a v druhé hůl, o kterou se opíráte v méně pohodlných místech cesty. Jak nepohodlné!
Při představě používání dámského batohu zjistíte nejméně dvě výhody, které Vás utvrdí v tom, abyste si jej pořídily!
1. Určitě Vám umožní, abyste měly volné ruce k čemukoliv.
2. Ale také to, abyste si srovnaly záda, protože nemáte zatíženou jen jednu stranu těla!

O ostatních výhodách se přesvědčíte už samy na vlastní … záda! Není proto dobré hledět na věk, ale spíše na pohodlí dámských batohů? Zralý věk je naopak právě pro tento způsob přenášení osobních věcí nejvhodnější a nejpohodlnější, nemyslíte?

A to není zdaleka všechno!
Až se rozhodnete pro kvalitní dámský batoh a budete zcela reálně uvažovat o jeho pořízení, budete udiveny tím, jak krásné jsou! Vy možná stále žijete v domnění, že ruksak je plátěný, vojensky zelený a s mnoha přezkami kolem dokola. To už ale dávno není pravda! Však samy uvidíte!

Mohlo by se vám také líbit...