Elektro

Váš vůz bude s nimi bezpečný

Co všechno by mělo podléhat pravidelné kontrole na vašem vozidle? Samozřejmě pohonné hmoty, kapaliny, brzdy a světla. Světla patří mezi automobilové příslušenství, u kterého se nevyplatí spoléhat se na to, že ještě vydrží. Zvláště vydáváte-li se na delší cestu a návrat domů plánujete v pozdních večerních hodinách. Jedině kvalitní autožárovky osram nightbreakervám zaručí, že se domů vrátíte bez problémů a nehod. Použijete-li tyto žárovky do svého vozu, budete vidět na cestu i v pochmurném počasí a včas uvidíte překážku na silnici, která by vás mohla ohrozit. Posviťte si dokonale na všechno, co by vás mohlo ohrozit. Bez pořádného osvětlení vašeho automobilu se na cestu raději ani nevydávejte.

dlouhá dálnice

Poslouží vám skvěle po celý rok

Potřebujete se na svůj osobní automobil spolehnout v každé situaci a za každého počasí? Pak se musíte postarat o to, aby bylo po technické stránce naprosto v pořádku. Pravidelná kontrola a údržba vám zaručí bezpečnou a pohodovou jízdu. Ne vždy se pohybujete po silnici jen za bílého dne. Vracíte-li se v pozdních večerních hodinách, budete potřebovat nejen plnou nádrž, ale i správné a kvalitní osvětlení. Na cestu musíte vidět tak, aby vás žádná překážka nepřekvapila a neohrozila. Proto je výběr autožárovek velmi důležitý. Sázejte vždycky na kvalitu, na kterou je spoleh. Nenechte se odradit sousedem, že ty staré žárovky ještě něco vydrží. Vydržet ještě můžou, ale třeba ne tak dlouho, jak byste potřebovali. Ještě lepší je mít je do zásoby. Člověk nikdy neví.

reflektor motorky

Překvapení na cestě není zrovna příjemné

Překvapení ve formě dárku je určitě příjemné pro každého, ale nečekané překvapení n silnici je velmi nebezpečné. Ať už se jedná o spadlý strom nebo stojící automobil, obě tyto nečekané překážky vám můžou způsobit nehodu, která nemusí být bez následků. S autožárovkami osram nightbreakertyto překážky nečekané nebudou.

Mohlo by se vám také líbit...