Business

Půjčovna aut v Praze se vás nebude ptát, kam chcete jet

Půjčovna aut v Praze autopujcovna-milan.cz poskytuje vozidla celoročně pro nejrůznější účely. V podstatě nemusíte dokládat důvod, k čemu vůz potřebujete, a můžete se soustředit na své vlastní plány. Pronájmy vozů jsou poměrně oblíbený byznys, využívají je lidé, kteří vozidla vlastní a potřebují pouze dočasně ještě nějaké k uspokojení jejich potřeb např. pro hromadné akce, oslavy či svatby, anebo si auto pronajímají ti, co ani o pořízení vlastního automobilu neuvažují.

kontrola oleje v motoru

Mít vlastní automobil je dnes komplikovaná záležitost, a pokud si odmyslíme samotnou pořizovací cenu, měli bychom vzít v potaz další platby, kterým se nikdo nevyhne. Stačí si je pod sebe napsat na papír a jednotlivé finanční položky sčítat – povinné ručení, havarijní pojištění, STK, dálniční známky, náhradní díly, výměna pneu, oleje, chladicí a brzdové kapaliny a některé další včetně poplatků za garážování a parkování. Dále je ve hře amortizace, tedy opotřebení vozidla a pokles jeho hodnoty v čase. Nic takového neřešíte u pronájmu, tam vás zajímá pouze váš program volného času a smluvní ujednání, které musíte dodržet.

vzorek pneumatiky

Auto pro nákupy, oslavy i výlety

Kdo vysloveně nepotřebuje auto ke každodennímu cestování do zaměstnání nebo přímo k výkonu své práce, pronájem bývá výhodnější pro občasné využívání, jako jsou různé velké nákupy, společenské akce a koneckonců i dovolená. Odpadá pak řada starostí a mimo jiné i stres, který ovládá mysl v podvědomí, kdy namísto, abyste se těšili, že si budete užívat volných dnů, vás stále napadá: „kdy se naposledy měnil olej a olejový filtr, nemám moc sjetý vzorek pneu, do kdy je platná STK, kdy koupit dálniční známku, mám zaplacené povinné ručení a platnou zelenou kartu?“

Pusťte tedy tyhle starosti z hlavy a vydejte se tam, kam vás srdce táhne, do hor, k přehradě, na hrady a zámky, na svatební hostinu, zkrátka kamkoli podle vašeho naplánovaného programu.

Mohlo by se vám také líbit...