Business

Online rezervační systém

Pokud vedete podnik, kde den co den přicházíte do kontaktu s lidmi, víte, že udržet si v takovém prostředí organizaci a pořádek v pracovních záležitostech, je velmi namáhavý úkol. Pro některé je organizovanost přirozená a samozřejmá, ale pro jiné platí úplný opak. Proto, aby se Vám lépe dařilo vést akce, které máte na starosti, jsou pro Vás vytvořené aplikace, které by Vám tento úkol měly pomoci zvládnout. Jednou z nich je také online rezervační systém pro sportoviště https://fitness-rezervace.cz/, posilovny nebo třeba i počítačové herny. Jednoduše je použitelný všude tam, kde je nutné dřívější přihlášení.

organizace v práci

Pokud se rozhodnete tento systém začít využívat, bude pro Vás pomocníkem v několika ohledech. Vaši zákazníci se do něj mohou přihlásit prostřednictvím již existujícího účtu na Facebooku nebo Googlu. Při přihlášení je systém rozřadí do několika Vámi předvolených skupin, může se jednat o studenty, seniory atd. Aplikace jim pak sama nabídne možnosti, které jsou jim na základě toho třídění nabídnuty. Klienti si mohou vytvořit virtuální peněženku, která jim usnadní placení za jednotlivé vstupy nebo lekce. Do kalendáře je jednoduché zadat konanou akci, hodinu nebo jakoukoli lekci i s instruktorem a jeho fotkou. Spolu s tím můžete vložit také krátké video nebo online vysílání týkající se probíhajícího cvičení.

plánovací kalendář

Připsat můžete i obtížnost, což umožní přihlášení pouze zákazníkům, kteří tento level splňují. Usnadněním pro Vás bude také schopnost programy vytvářet samostatně účtenky a různé statistky či grafy. Aplikace umí pracovat s různými čipovými, magnetickými kartami nebo čárovými kódy, což znamená například rychlejší odbavení na recepci. Navíc umí sama rozesílat e-maily s důležitými informacemi jako je zrušení nebo přehození lekce, které Vám v případě změn ušetří mnoho starostí a času. Grafiku rezervačního systému je také možné zdarma upravit tak, aby se hodil k Vašim vlastním webovým stránkám.

Mohlo by se vám také líbit...