Ekonomika

Podnikatelské úvěry, se kterými se roztrhl pytel

Patříte mezi tyto podnikatele? Potřebovali byste finanční injekci do svého podnikání? Hodily by se nějaké peníze? V tom případě možná přemýšlíte nad podnikatelským úvěrem. Americká hypotéka bez registru nebo hypotéka bez doložení příjmů, i pod těmito názvy se často vyhledávají podnikatelské úvěru. Většinou z toho důvodu, že nechceme dokládat příjmy a zbytečně se zabývat administrativou a papírováním, preferujeme často přímější přístup, a co nejvíce se snažíme, abychom si práci zjednodušili. Nebo to může být z toho důvodu, že nechcete, aby se někdo hrabal v registrech, protože si nejste jistí, zdali náhodou nemáte záznam, nebo rovnou víte, že máte a nechcete, aby to byla překážka k získání úvěru. Ano, překážka to je, ale pouze v bance. U nebankovních společností se můžete setkat s jiným přístupem.

muž notebook

V případě hypotéky se vždy ručí nemovitostí. Získáte až 70% její hodnoty s dobou splatnosti například až na 30 let. Vše se přizpůsobuje individuálně a dle vašich preferencí. Chcete splácet více na méně let? Nebo naopak méně na dlouhou dobu? Cokoliv se dá zařídit. V této oblasti jsme profesionální společnost a dokážeme zajistit individuální podmínky.

Další podmínkou, na kterou se podnikatelé hned v zápětí ptají, je ta, jak je to s dokládáním příjmů. Nemusíte se ničeho obávat, žádné složité papírování vás ani v tomto ohledu nečeká. Dokonce se toleruje i nízké daňové přiznání, takže zde nebude žádný problém.

mobil peníz

Máte dluhy nebo exekuce? Obáváte se, že kvůli tomu další půjčku nezískáte? Nemusí tomu tak být, pokud prokážete, že máte na splácení, pak můžete půjčku získat. Navíc vám můžeme pomoci se sloučením půjček, takzvanou konsolidací nebo s vyplacením exekucí či jiných dluhů. Vždy se dá něco dělat.

A jak je to s registry? Záznam v registru dlužníků nebankovním společnostem nevadí. Jsme si jistí, že to byl přešlap, který se už nemusí nikdy opakovat. Takže proto dáváme šanci i podnikatelům se záznamem.

Mohlo by se vám také líbit...