Ekonomika

Spolehlivá půjčka pro každého

Půjčit si peníze – dříve poměrně náročný proces, dnes jednoduchá záležitost, kterou zvládnete vyřídit za jedno odpoledne. Dříve se totiž lidé mohli obracet výhradně na banky, které jsou však nepříliš výhodné a nenabízejí svým klientům příliš dobré podmínky. V dnešní době existuje však mnohem více možností, jak přijít k penězům a jak získat přesně to, co potřebujete.

euro

Jednou z nejčastějších možností, jak si půjčit peníze, jsou bezesporu právě nebankovní společnosti a jejich hypotéky. Tyto úvěry jsou výhodné hned z několika důvodů:

  • Bez dokládání příjmů
  • Bez nahlížení do registrů
  • Délka splácení až 30 let
  • Možnost splatit úvěr předem bez poplatků
  • Konkurenceschopná úroková sazba

Oproti bance jsou výhody zcela evidentní. Žádné nahlížení do registrů dlužníků má za následek to, že vůbec nevadí, pokud jste měli v minulosti nějaké menší dluhy. To vám bude bez jakýchkoliv problémů odpuštěno. Další věc je ta, že nebudete nuceni dokládat svoje příjmy, natož zmiňovat příjmy například svého partnera. To, že si budete moci nastavit až třicetileté splácení nebo že budete mít možnost splatit svou půjčku dříve, a to bez poplatků, jsou jen třešničky na i tak dost povedeném dortu.

hodně mincí

Ručení se obávat nemusíte

Spousta lidí má strach z jediné podmínky, kterou nebankovní společnost ukládá, a to jest ručení nemovitostí. Na základě nemovitosti, kterou budete ručit, vám bude vypočítána výše hypotéky. 100% hypotéka v dnešní době již prakticky neexistuje, většina společností vám půjčí zhruba až 70 % odhadované ceny nemovitosti. To logicky znamená, že čím dražším objektem se rozhodnete ručit, tím víc peněz můžete získat. Jednat se může o bytů, dům, pozemek, komerční prostor, kancelář nebo třeba vaši víkendovou chalupu. Nezapomeňte pořídit dostatečný počet fotografií vaší nemovitosti, aby bylo snadné ji následně ocenit.

Mohlo by se vám také líbit...