Business

Plachta k bazénu


Také si myslíte, protože když si pořídíte nějaký bazén na zahradu, že vám bude stačit jenom chlór a nebo nějaká filtrace do bazénu? Já si myslím, že tohle je takové základní, co byste měli mít, aby vaše voda v bazénu byla stále čistá a také průzračná. Například já si ale nedovedu představit, že bych si pořídila bazén a k tomu bych si vůbec nepořídila třeba nějakou fólii. Já sama mám velice ráda, třeba když jsem někde u někoho v bazénu, když dno bazénu je takové měkké a velice příjemné. Opravdu není nic příjemného, když potom si třeba někde v bazénu skočíte a nebo sednete a nebo kolenem někde zavadíte o dno bazénu. A co kdyby tam byl nějaký malý kamínek?

Fólie pod bazén.

Vemte si, že to je opravdu taková bolest, že to ani nejde popsat. Opravdu strašně to bolí, když kolenem kleknete na malý kamínek na dně bazénu. Proto je opravdu velice vhodné a praktické, i když si ještě pod bazén dáte nějakou kvalitní bazénovou fólii. Právě ta bazénová fólie, záleží tedy na tloušťce bazénové fólie, tak ta fólie zabrání tomu, že když někam stoupnete a nebo kleknete, tak vás právě nebude nic bolet. Proto jsem partnerovi řekla, že než půjdeme stavět bazén na zahradu, že bych také pod bazén chtěla bazénovou fólii.

Víceúčelová fólie.

Potěšilo mě, že partner stál při mě a chtěl také to samé. Pokud ale ještě budete chtít další bazénovou fólii, která se hodí právě na bazén, také neprohloupíte. Protože takové fólie nebo plachty na bazén se hodí také právě na přikrytí bazénu, třeba když prší a nebo třeba když je nevlídné počasí. Protože každá nečistota může v bazénu způsobit takovou neplechu, že potom vaše voda v bazénu se bude více kazit a také není velice příjemné, třeba když tam vidíte plavat mrtvé včely a další brouky a nebo listí. A listí v bazénu, potom může tlít a potom to je velice nepříjemné, protože v bazénu se mohou množit některé bakterie.

Mohlo by se vám také líbit...