Business

Domov pro vaše podnikání

S online podnikáním se v poslední době roztrhl pytel. Vydělávat peníze, aniž bychom opustili svoji vyhřátou postel, to zní jako dobrý plán. Když už jste však vyřešili téměř všechny náležitosti, zjistíte, že vaší firmě chybí sídlo. A co teď?

Máte hned tři možnosti:

Sdílení osobní adresy

Zdá se to jako nejsnazší a nejlevnější způsob. Zapíšete svoji firmu na svoji adresu a máte vyhráno, nebo ne? Nyní je však vaše adresa známá všem ostatním subjektům a také vašim klientům, kteří si ji najednou mohou kdykoliv dohledat na internetu. Telefonáty i pošta míří rovnou do vašeho domu a vy jste najednou zavaleni telefonáty, které vyzvánějí i v pozdních hodinách, a poštou, kterou nestíháte třídit. A nakonec se u vašich dveří začnou objevovat nevyžádané návštěvy s dotazy, na které právě nemáte čas odpovídat.

práce na notebooku

Pronájem kanceláře

Můžete si pronajmout kancelář a vyřešit tak problém se soukromím. Jedna místnost v dojezdové vzdálenosti, kam bude chodit veškerá vaše pošta, bude zde váš firemní telefon a za mzdu vám zde vypomůže i šikovná mladá sekretářka. Ale ta cena. Jak jste si asi všimli, ceny nemovitostí i pronájmů stoupají do závratných výšin. A pokud vaše podnikání nevynese měsíčně horentní sumu, nakonec i mzda pro vaši sekretářku bude přes limit.

koncelář

Pronájem virtuální kanceláře

Co je to virtuální kancelář? Jedná se o adresu, kterou si pronajmete pro účely zapsání do registru, doručování pošty a jiné náležitosti. Není to fyzický prostor, tudíž nemusíte být přítomní a nemusí se ani nacházet v místě vašeho bydliště. Můžete mít například virtuální kancelář v Ostravě, ačkoliv bydlíte v Praze. A naopak. A to vše v řádu stokorun.

Jak si takovou virtuální kancelář zvolit? Vybírejte dle svých možností, potřeb a hlavně služeb, které virtuální kanceláře nabízejí. Například pod značkou Kancelář29 získáte nejen virtuální adresu, vyřízení vaší korespondence a telefonátů díky virtuální asistence, ale v ceně 250Kč měsíčně máte zahrnutou možnost využití konferenční místnosti, která při setkání se zaměstnanci, či klienty, zkrátka působí lépe než váš obývací pokoj.

Mohlo by se vám také líbit...