Technika

Přirozené opálení po celý rok

Bílá, mdlá a nevýrazná pleť – to není nic pro vás? Naopak se cítíte lépe a máte větší sebevědomí, když je vaše pleť dohněda opálená a rozzářená? Krásně opálené pleti si povětšinou užíváme pouze v letních měsících, ale bohužel k naší nelibosti s příchodem zimy začíná toto pracně získané opálení blednout. Co s tím? Možností máte několik. Jednou z nich je vydat se v zimních měsících na nějakou tu exotickou dovolenou za teplem, což může být ovšem finančně nákladné.
Nechce se vám vydávat tolik peněz za zimní dovolenou a pro opálenou pokožku si jezdit k moři? Toužíte po jemném opálení v odstínu, který bude přesně podle vašich představ? Pak si jednoduše zajděte do solárka .
bílé plavky
A co vás při návštěvě v našem soláriu čeká?
· příjemné prostředí
· možnost výběru z horizontálního a vertikálního způsobu opalování (záleží, co je vám pohodlnější a příjemnější)
· možnost buďto se objednat na konkrétní čas nebo přijít i bez objednání
Nechtějte se vzdát krásně opálené pokožky ani s příchodem chladných zimních dnů. Díky pravidelným návštěvám v našem salonu získáte během pár návštěv svou krásně opálenou pokožku na zpět, a to za skvělou cenu. Stačí jen opalování v soláriu doplnit speciální kosmetikou určenou pro tuto příležitost a vaše pleť bude opět vyzařovat krásu a bude mít nádech prosluněných letních dnů.
Dejte s končícím létem sbohem jen krásným teplým dnům, letním šatům, pobytům u vody, ale vašemu opálení nikoliv. S tím se totiž rozloučit nemusíte.
otevřené solárium

Pokud jde krásně dohněda opálená pleť ruku v ruce s vaší krásou a lepším sebevědomím, tak proč tomu trošku nepomoci? Navraťte si zpět vaši letní krásu.
Proto pokud na vaší pokožce už není ani památky po opálení, neváhejte a přijďte do našeho salonu, kde vaší pleti opět navrátíme opálený vzhled podle vašich představ. U nás jste vítáni.

Mohlo by se vám také líbit...