Business

Nechte se laskat něžnými dívčími chodidly

Ženské tělo oplývá mnoha fantastickými částmi, které muže neuvěřitelným způsobem vzrušují, a to mnohdy nemusí být zcela odhalené. Vzpomeňme kupříkladu bujný dekolt zakrytý halenkou, krásně tvarovaná stehna ukrytá pod sukní a vyklenuté boky, zdůrazněné upnutým tričkem jen lehce nad pupík.

O těchto ženských „zbraních“ se všeobecně ví a jsou také vyzdvihovány až do nebes, ovšem na jednu část ženského těla se někdy zapomíná. Naštěstí ne tak často a ne u všech, neboť si mnozí z nás začínají uvědomovat, jak vzrušující křivky nabízí, a spolu s nimi i mocné prožitky. Kouzelná ženská chodidla.

krásná nahá dívka

Technika footjob není nic nového, co by se v masérských salónech objevilo jakožto erotický unikát, lidé se jí věnovali již ve starověku, a to velmi intenzivně, neboť si uvědomovali, že právě na ploskách nohou máme obrovské množství citlivých reflexních bodů. Když vám tedy masérka bude přejíždět odhalenou něžnou nožkou po vašem těle, tam, kde si budete přát, bude to něco famózního nejen pro vás, ale i pro ni. Ona bude velmi dobře vnímat každý dotek, každou sekundu při setkání s vámi bude prožívat až do „morku kostí“. Ostatně, reflexní masáže chodidel jsou také jedny z nejúčinnějších.

bosá žena mezi kameny

Sexy tvar a přitažlivá barva – na chodidlech ovšem není přitažlivý pouze dotek, nýbrž i pohled na skutečně mistrovské dílo „přírody“ či Boha, chcete-li. Jsou nesmírně přitažlivé svými vyváženými proporcemi, ustupujícími prsty ve spirále a hlubokou podélnou i příčnou klenbou. Nesmírně „provokativní“ je i ženský štíhlý kotník, a to není vše. Tyto tělesné partie sází i na přitažlivou narůžovělou barvu. Růžová je barvou lásky, a kdyby byla chodidla zelená, jistě by to nebylo ono. Pohled na růžové plosky dokáže u některých mužů (i žen) vybudit neuvěřitelně silné erotické touhy, tak proč footjob v Praze https://mataharisalon.cz/cs/foot-job nevyzkoušet, máte-li tu možnost i vy?

Mohlo by se vám také líbit...