Nechte rozhodnutí na rybáři

Pořád trvá Vaše rozhořčení, že ten Váš manžel, amatérský rybář, to stále přehání s rybářskou výbavou? Že nic pořádného nechytí, jak je rok dlouhý, ale vybavení má, jako rybář profesionál? Neplísněte svého rybáře za to, že si opět vyhlédl další kousek vybavení. Rybářská podložka na ryby k rybaření prostě patří!

rybička

Co Vy o tom víte?

Podívejte se, jednou jste si vzala za muže rybáře amatéra, takže musíte počítat s tím, že se svého koníčka jen tak nevzdá. Nakonec jste se i Vy, jako správná manželka, podílela na vybavení rybářského batohu. Přece manželovi kupujete dárky, které se k rybaření hodí. A navíc jste už na teoretické bázi zběhlá v tom, co rybaření obnáší.

Jestliže Váš manžel vyrukuje s podložkou na ryby, měla byste být svolná. A neříkejte, že nikdy žádnou rybu nechytil. Co když se taková událost stane právě nyní. Víte, jak rád Vám bude manžel vyprávět o tom, že tu skvělou podložku na ryby právě využil! Jak se ryba mrskala, ale neublížila si? To znamená, že není vystresovaná. Stresory nezůstanou v rybím mase, který skončí na Vašem talíři. A navíc ji nemusel oplachovat. Zůstala stále pěkně čistá.

Vy nevíte v podstatě nic o tom, co takový rybář u vody potřebuje. Ledaže byste začala sdílet jeho zájem společně s ním. Proč byste s ním k vodě nemohla také vyrazit? Děti máte velké, téměř dospělé. Uklízení domácnosti Vaším koníčkem rozhodně není, abyste v ní musela setrvávat po dobu rybaření Vašeho manžela. To je ale pěkný nápad!

malá rybka

Budete vědět víc.

A když se rozhodnete pro trávení volného času společně se svým mužem u rybníka, víte, co bude nakonec paradoxní? Že onu podložku na ryby budete nakonec potřebovat Vy! Kdo by ji jinak čistil, když rybu uloví manžel a znovu hodlá nahodit? Nakonec si v praxi a na vlastní kůži ověříte, zda manželovo rybářské nádobíčko je zbytečné, či nikoliv!

 Takže, vzhůru na ryby!